Piosenka:
Soccer Anthems Poland - Anthem Of Motor Lublin Kp (Hymn Motor Lublin Kp) tekstowo zapisana

Tekst piosenki Anthem Of Motor Lublin Kp (Hymn Motor Lublin Kp)


Co jest dla nas cenniejsze niż złoto? Odpowiedź prosta RKS Motor. Co lubimy krzyczeć z największą ochotą RKS Motor, RKS Motor. Kozi Gród, Kozi Gród tu wybacza tylko Bóg. Nie jeden wróg już dostał tu w dziób, tu mieści się klub, gdzie wiatr wschodni wieje. Spróbuj przekroczyć próg, Zygmuntowskie aleje. Od stóp do głów przez ochronę przepychany, ktoś tam najebany nie zostaje wpuszczany. Nie ważne, czy gramy w górach, czy nad Bałtykiem to zawsze będziemy 12 zawodnikiem. To jest robotniczy klub, tylko zarząd nic nie robi. Umieli zmienić skrót, reszta sama się nie zrobić. Na fotelach się bujają, obiecują, w chuja walą, szybko tyją, a nas w dupie mają. W głowie hajs i kariera, tu nie znajdziesz frajera. Wizytówką ma być motor, nie butka suflera. Rysiek Kuźma, drużyna i kibice w pierwszej lidze, a nie trzy stare pokemony za których się wstydzę.

RKS, RKS, robotniczy klub sportowy, motor z Lublina trójkolorowy, owinięte szalem głowy. Słychać w całym mieście, druga liga wreszcie.
RKS, RKS, robotniczy klub sportowy, motor z Lublina trójkolorowy, owinięte szalem głowy. Słychać w całym mieście, ręce w górę wznieście. Czas wyjść na powierzchnię.

Już ten dzień, budzić dzwoni z rana, spóźnić się nie mogę. Wzięta szama, szalik i ruszamy w drogę. Kiedy sączysz piwo w barze ja się bawię w autokarze. Będzie spokój, czy zadyma? To dopiero się okaże. Ciągli głodni wrażeń. Między sezonami Śląsk Wrocław, RKS Chełmianka razem z nami. Każdy zwarty i gotowy. Oczy do okoła głowy. Jedna chwila nieuwagi, może być już wpierdol zdrowy. Siniak się zagoi, ale wiara nie przeminie, tak jak nikt nie zmieni, że urodziliśmy się w Lublinie. Nie zmienisz też na stacji, policyjnej prowokacji. Pałom, gazem, czy shotgunem nie zniszczycie naszej racji. Z ekipą zbudowaną szukasz wrażeń w barze z bramą. Ochroniarze wcześniej z mordą cwaną, teraz z oklepaną. Słychać gwizd, opon pisk, a tu policyjny pysk, krzywy zgryz, nagle kuli świst. Niezły schiz, psy nie dały rady z taką bandom. Jest na prosie, bo Lublin to my, czyli nie proszeni goście.

RKS, RKS, robotniczy klub sportowy, motor z Lublina trójkolorowy, owinięte szalem głowy. Słychać w całym mieście, druga liga wreszcie.
RKS, RKS, robotniczy klub sportowy, motor z Lublina trójkolorowy, owinięte szalem głowy. Słychać w całym mieście, ręce w górę wznieście. Czas wyjść na powierzchnię.

Co jest dla nas cenniejsze niż złoto? Odpowiedź prosta RKS Motor. Co lubimy krzyczeć z największą ochotą RKS Motor, RKS Motor

Soccer Anthems Poland - Anthem Of Motor Lublin Kp (Hymn Motor Lublin Kp) Tekst piosenki

Soccer Anthems Poland - Anthem Of Motor Lublin Kp (Hymn Motor Lublin Kp) tekstowo Soccer Anthems Poland - Anthem Of Motor Lublin Kp (Hymn Motor Lublin Kp) Text Anthem Of Motor Lublin Kp (Hymn Motor Lublin Kp) Soccer Anthems Poland Anthem Of Motor Lublin Kp (Hymn Motor Lublin Kp) słowa

Teledysk do piosenki Anthem Of Motor Lublin Kp (Hymn Motor Lublin Kp)

Kadr z teledysku Anthem Of Motor Lublin Kp (Hymn Motor Lublin Kp) tekst piosenki Soccer Anthems Poland

NOWE TEKSTY PIOSENEK A JUŻ POPULARNE

A POPA JESZCZE NA TE TEKSTY PIOSENEK