Piosenka:
Noga - Spontan tekstowo zapisana

Noga - Spontan

Tekst piosenki Spontan

Ref.
To wielki spontan, tęsknię za ludźmi których na tym świecie nie mogę już spotkać, co mam powiedzieć dziewczynie którą z całego serca kocham. Jestem naiwnym dzieciakiem i nie mogę się wcale poddać. (wcale się poddać)

Zw.1

Ma ma ma mam zer wyjabene co pomyślą o mnie, zapijam te żale chce rano zapomnieć czuje się na zwale bo pijany ciągle odlatuje dalej znowu na tej bombie ciągle się pytają czy że mną okej
Nie wiem co powiedzieć pisze testament jeśli jutro zginę nie płacz za mną wiesz mała jesteś piękna z Tobą widzę sen.

Teraz widzę to podwójnie dopiero odpocznę jak poleżę w trumnie myślę o tym czy to w ogóle pójdzie nagrywam nutę odpisze Ci później myśli tysiące i każde o tobie nie mam pojęcia czy dalej tak mogę myśli tysiące i każde o tobie, nie mam pojęcia czy..

Ref.
2x To wielki spontan, tęsknię za ludźmi...

Zw 2.
Nigdy nie chce być już taki sam ja marzyłem o tym żeby zwiedzić świat pamiętasz te Peru i Paryż na małolata bardzo duże plany musisz zrozumieć zabijać nasz czas dlatego nie chce być już nigdy sam musisz zrozumieć zabijać nasz czas polej kolejkę i chwilo trwaj.

Piedrole wasze podboje chce dziewczyny co rozpali ten ogień złamane serce odstawiam na potem jak zarobią to zamienię na drobne złamane serce odstawiam na potem wydaje płytę może będzie ogień dziewczyno z włosami blond która widzę na co dzień.

Ref.
2x To wielki spontan, tęsknię za ludźmi których na tym świecie nie mogę już spotkać, co mam powiedzieć dziewczynie którą z całego serca kocham, jestem naiwnym dzieciakiem i nie mogę się wcale poddać.(wcale się poddać)

Noga - Spontan tekst piosenki

Noga - Spontan tekstowo Spontan Noga Spontan słowa

Teledysk do piosenki Spontan

Kadr z teledysku Spontan tekst piosenki Noga
Źródło: tekstowo.pl

TE TEKSTY PIOSENEK WARTO ZNAĆ

TE TEKSTY PIOSENEK MAJĄ PRAWO SIĘ PODOBAĆ

NOWE TEKSTY PIOSENEK A JUŻ POPULARNE

A POPA JESZCZE NA TE TEKSTY PIOSENEK

to wielki spontan tesknie za ludzmi To wielki spontan tęsknię za ludźmi to wielki spontan tesknie za ludzmi ktorych na tym swiecie nie moge juz spotkac noga spontan tekst