Regulamin -

Regulamin serwisu Fajnanuta.pl

1.Wstęp.

Niniejszy regulamin obowiązuje wszystkich zarejestrowanych użytkowników serwisu Fajnanuta.pl znajdującego się pod adresem: http://fajnanuta.pl nazywanego dalej "serwisem". Jego akceptacja jest wymagana podczas rejestracji.

Regulamin może ulegać zmianom. O wszelkich zmianach w regulaminie użytkownicy będą informowani pisemnie (za pomocą poczty elektronicznej) lub/i na łamach serwisu Fajnanuta.pl.

Obowiązująca wersja regulaminu znajduję się pod adresem: http://fajnanuta.pl/regulamin.html

2. Treści.

ZABRONIONE JEST publikowanie na łamach serwisu treści obraźliwych, nieobyczajnych, wulgarnych, pornograficznych, nakłaniających do nienawiści na tle rasowym bądź wyznaniowym

a także treści chronionych prawem autorskim. Administracja serwisu nie ponosi najmniejszej odpowiedzialności za treści, które zamieszczają użytkownicy serwisu.

Użytkownicy, publikujący w serwisie wypowiedzi lub treści naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich powinni mieć świadomość, że mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

3. Pozostałe ustalenia

Rejestrując się w serwisie użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej wiadomości z serwisu włączając w to wiadomości o charakterze marketingowym.

 


Oceń Regulamin

w skali od 1 do 5
Aktualna ocena to: 4.6 od 25 Oceniających

Nie chomikuj swojej opini o Regulamin wyraź ją w komentarzu!

Reklama

    krajalnica przemysłowa Kliknij i sprawdź, urządzenie krajalnica przemysłowa o wielkich możliwościach, bardzo dobrych parametrach , promocja.
    m-jackowski.pl