Jesteś tu: Główna > Muzyczne wieści > Alan Walker Faded: Kto śpiewa? - Iselin Solheim

Alan Walker Faded: Kto śpiewa? - Iselin Solheim

Fajna nuta? Pokaż ją znajomym! Wrzuć na facebook f logo icon

Iselin Solheim wokalistka śpiewająca w utworach Alana Walkera Faded i Sing Me To Sleep

Iselin Løken Solheim to właśnie ona tak ślicznie śpiewa w hicie Alana Walkera Faded.
Urodzona w 1990 w Norwegii wokalistka, której utwory możemy zaliczyć do szeroko pojętego gatunku pop z elementami folkowymi i elektronicznymi, ma w swoim dorobku m.in takie utwory jak: "What's Happening" czy "The Wizard of Us".
Jednak jak dotąd największym sukcesem okazał się jej gościnny udział w hicie Alana Walkera - Faded.

Pytania takie jak Kto śpiewa w piosence Faded Alana Walkera? oraz Czy Alan Walker to chłopak czy dziewczyna? pojawią się gdyż Iselin Solheim nie została wymieniona w tytule piosenki jako artysta gościnie udzielający się (z ang. featuring artist często zapisywane skrótem feat. lub ft.).
Taka sytuacja nierzadko zdarza się w przemyśle muzycznym, wypisanie nazwiska w tytule jest jedną z wielu kwestii umownych.

Zobacz: Alan Walker - Faded [tekst piosenki/tłumaczenie/teledysk]
Można wysnuć tezę, że to właśnie wokalowi Iselin Solheim piosenka Faded zawdzięcza międzynarodowy sukces, gdyż w pierwotna wersja Faded była utworem instrumentalnym i owszem zdobyła dużą popularność, ale dopiero odnowiona i wzbogacona śpiewem Iselin wersja szturmem zdobyła wysokie miejsca na listach przebojów w wielu krajach.

Iselin Solheim z Alanem Walkerem mogą pochwalić się wspólnymi wykonaniami na żywo przeboju Faded, niedawno nagrali też nową, bardziej wypełnioną brzmieniami klasycznych instrumentów wersję piosenki: "Faded Restrung".
A wideo zza kulis powstawania teledysku do tej nowej wersji prezentowane na kanale YouTube Alana Walkera, przedstawia pokrótce postać Iselin Solheim odpowiedzialnej za wokal w piosence Faded.

Po sukcesie Faded powstały kolejne piosenki Alana z wokalem Iselin np. Sing Me To Sleep czy Alone.


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Iselin i podarować jej swojego "lajka" to jej profil na "fejsie" znajdziesz pod adresem:
facebook.com/Iselin-Solheim-193356244018382


Zobacz teledysk: Alan Walker - Faded (Restrung)Tekst piosenki Alan Walker Faded: Kto śpiewa? - Iselin Solheim

Oceń Alan Walker Faded: Kto śpiewa? - Iselin Solheim

w skali od 1 do 5
Aktualna ocena to: 4.7 od 40 Oceniających

Nie chomikuj swojej opini o Alan Walker Faded: Kto śpiewa? - Iselin Solheim wyraź ją w komentarzu!
Alan Walker Faded: Kto śpiewa? - Iselin Solheim ulubioną piosenką? Nie chomikuj jej dla siebie pokaż ją znajomym! Wrzuć na facebook f logo icon